Аваков та Стець зчепилися в Кабміні через Кернеса

Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів між главами МВС Арсеном Аваковим та Мінінформполітики Юрієм Стецем виникла суперечка через харківські телеканали Геннадія Кернеса, які "зайняли антидержавну позицію"
Depo.Влада
19 серпня 2015 13:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, зокрема, міністри не могли дійти згоди щодо того, хто має займатися телеканалами Кернеса.

Суперечка виникла після доповіді глави Харківської ОДА Ігоря Райніна, в якій він згадав про оформлення субсидій.

За даними губернатора Харківщини,  у районах області субсидії оформили в середньому понад 80% людей, а в самому місті ситуація значно гірша.

Яценюк, у свою чергу, заявив, що крім Харкова, є ще кілька "талановитих" областей, наприклад, Сумська область, місто Суми, Охтирка, де органи місцевого самоврядування "стали в опозицію до народу". "Просто крадуть гроші українців, і не дають людям можливість оформити субсидії", - заявив прем'єр.

"Те, що ми влучили в десятку стало зрозуміло, коли місцеві харківські канали після нашого візиту кілька діб розповідали, як погано отримувати від держави допомогу", - заявив Яценюк.

До  цієї розмови долучився також міністр інформполітики Стець, який попросив Авакова під стенограму надати відеодокази, які має міліція, стосовно порушення конкретних статей Кримінального кодексу України місцевими медіа ресурсами, "якими володіють бандити, чи то харківські бізнесмени".

У відповідь на це Аваков заявив: "Харківські телеканали Кернеса, відкрито пропагують, що держполітика з видачі субсидій - це фейк...В результаті цього на Салтівці, де живе 450 тисяч людей люди не отримали по півтори-дві тисячі гривень".

Стець запропонував Авакову почати "переслідувати" зазначені телеканали згідно з законом.

"Справа проти Кернеса лежить у суді, за серйозним звинуваченням. Ми про різні речі говоримо. Оскільки ваше міністерство займається пропагандою державної позиції, то я пропоную вам подумати, як нівелювати цю ситуацію", - запропонував Аваков.

Більше новин політики читайте в розділі Влада. depo.ua.

 

Мітки: аваков, Стець