Аваков оголосив полювання на контрабандистів та обіцяє "покласти на стіл" $4 млрд

Міністр внітрішніх справ України Арсен Аваков обіцяє, що до кінця поточного року забезпечить надходження до державного бюджету 4 млрд доларів за рахунок боротьби з контрабандою 

Про це він сказав сьогодні на засіданні уряду під час презентації плану дій уряду по боротьбі з контрабандою, інформує Depo.ua.

"Я хочу сказати, що кого б це не стосувалося, наша позиція буде дуже жорсткою. Чи це будуть мої однопартійці, чи люди з високих кабінетів в Кабміні, в Адміністрації президента, люди в погонах, люди з моєї системи", - попередив міністр.

"Український контрабандист завжди знав: почнуть кампанію, через місяць охолодяться і потім запрацюємо знову. Зараз так не буде. Я тому дозволяю собі про це говорити публічно і пропоную повернутся до цього в кінці року. І принести на стіл покласти перед державою 4 млрд доларів", - зазначив Аваков.

Він також нагадав, що за часів Віктора Януковича контрабанда товарів була декриміналізована. "Зараз ми чи не єдина країна в Європі, де контрабанда декриміналізована. Цьому потрібно покласти край. Я думаю, що ми повинні подати до Ради законопроект і знову визнати контрабанду кримінальним злочином", - заявив глава МВС.

Нагадаємо, сьогодні уряд презентував план дій щодо боротьби з контрабандою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна