Аваков каже, що не пожертвує політичною кар`єрою через відставку Яценюка

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков стверджує, що в разі своєї відставки не буде йти з політики
Depo.Влада
13 лютого 2016 08:55
ФОТО: depo.ua

Про це Аваков заявив в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня", передає depo.ua.

"Якщо трапиться відставка, не збираюся йти з поточною політичною життя. Не хочу віддавати її на відкуп популістам і досвідченим пристосованцям",
— сказав міністр.

При цьому він зазначив, що якщо йому запропонують залишитися на посаді міністра у новому уряді, щоб продовжити реформування МВС, то він буде розмовляти зі своїми політичними партнерами.

"З Яценюком, Турчиновим, з фракцією, партією. Звичайно, я не хочу відкату реформ в системі МВС. Але це не привід чіплятися за крісло міністра будь-яку ціну", - зазначив Аваков.

Крім того, відповідаючи на питання, чи створюватиме Аваков власну партію або запозичить "Народний фронт" у Яценюка, міністр сказав: "Я будуть там, де мені буде вільно і комфортно. В цьому кріслі я відчуваю дискомфорт і несвободу, але знаю, заради чого терплю. Мені не цікавий самостійний політичний проект сам по собі. Мені цікавийсенс. Що стосується Яценюка. Що б про нього зараз не говорили, він залишається моїм близьким товаришем і надійним політичним партнером. А фракція "Народного фронту", до речі, монолітна і єдина в демонстрації своєї позиції"

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада