Ар'єв: Україна не визнає жодного папірця Думи

Після прийняття Верховною Радою заяви про визнання нелегітимними виборів до Держдуми РФ будь-який прийнятий російським парламентом документ не буде визнаватися і сприйматися українською стороною
Depo.Влада
20 вересня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми зараз підходимо до моменту, коли будь-яке власне законодавство Російської Федерації з теоретичної точки зору не визнаватиметься жодним чином на території України, і не сприйматиметься в Україні", - сказав він.

Ар'єв зазначив, що питання невизнання законодавства РФ після такого рішення Верховної Ради – це більше питання для юристів-міжнародників, коли будуть виникати якісь суперечки з Росією у міжнародних судах.

"Будь-які закони або підзаконні акти, створені російською Держдумою, будуть вважатися нелегітимними для прийняття українською стороною в міжнародних відносинах", - підкреслив депутат.

Він також вважає, що МЗС України має діяти згідно з прийнятим Верховною Радою рішенням.

Нагадаємо, щосьогодні народні депутати ухвалили заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Держдуми Федеральних Зборів Росії, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Думи сьомого скликання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада