Антикорупційний комітет рекомендує Раді висловити недовіру Шокіну

Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції рекомендував парламенту висловити недовіру генеральному прокурору Віктору Шокіну
Depo.Влада
15 липня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні комітету, передає depo.ua.

"Остання пропозиція: рекомендувати Верховній Раді висловити недовіру генпрокурору Віктору Шокіну, значить, звільнити в даному випадку", - сказав глава комітету Єгор Соболєв перед голосуванням.

Комітет також висловив подяку всім, хто брав участь і допомагав в розслідуванні корупції всередині Генпрокуратури.

Одноголосно було прийнято рішення звернутися до Шокіна з вимогою звільнити першого заступника Володимира Гузиря, заступника Юрія Столярчука, затриманих прокурорів Корнійця і Шапакіна, а також відповідальних за порушення справ.

Комітет закликав генпрокурора з вимогою щомісяця інформувати антикорупційний комітет про результати розслідувань і службових перевірок в межах прокуратури та розглянути можливість залучення народних депутатів України до забезпечення незалежності слідства.

Члени комітету рекомендували Раді заслухати звіт генпрокурора Віктора Шокіна про розслідування корупції у Генпрокуратурі не пізніше 17 липня 2015 року.

Нагадаємо, що  Генпрокуратуру нещодавно сколихнув великий скандал.   6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць затримані за підозрою у вимаганні хабара - 500 тис. долЗгодом їх відпустили під заставу. З'явилася інформація про тиск на слідчих, які проводили ці обшуки.  За даними нардепа Мустафи Найєма, саме Шокін намагався відбілити затриманих прокурорів

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua