"Прокурорські розбірки". Шокін вимагає в суді відбілити "діамантових" прокурорів, - Найєм

Генеральний прокурор Віктор Шокін і його заступник вимагають в столичних судах визнати незаконними обшуки у прокурорів, які погоріли на 500 тис. дол. хабара, а також вилучити документи у слідчих, які ведуть указану справу
Depo.Влада
14 липня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм, передає depo.ua.

"Прокурорські розбірки. Просто зараз у Печерському суді м. Києва за адресою вул. Хрещатик, 24 перший заступник Генерального прокурора Юрій Столярчук вимагає у суду дозвіл на проведення обшуків і вилучення документів з кабінетів слідчих, які вели справи стосовно заступника голови слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. Крім цього пан Столярчук вимагає дозволу на доступ до трафіку телефонних номерів слідчих Давида Сакварелідзе", - сповістив Найєм.

За його словами, сам генеральний прокурор Віктор Шокін приїхав до Апеляційного суду м/ Києва за адресою пл. Солом'янська 2а, вимагаючи визнати незаконними обшуки у вищезазначених прокурорських чиновників.

Нагадаю, в рамках цих обшуків були виявлені понад 500 тис. дол. США, а також цінні папери та коштовності. За даними Найєма, Шапакіна і Корнійця просто відсторонили від роботи за "ганебний вчинок", а не звільнили.