Антикорупційне агентство розробило зразок щоквартального звіту для партій

Нацагентство з питань запобігання корупції розробило щоквартальний звіт для політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру
Depo.Влада
13 липня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Урядовому кур'єру" розповів керівник проекту "Прозорість та добропорядність публічного сектора"  ООН в Україні Іван Пресняков, передає depo.ua.

"НАЗК в цьому місяці затвердив і передав на реєстрацію до Мін'юсту форму щоквартального звіту для політичних партій: про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру", - зазначив Пресняков.

Він підкреслив, що агентство буде будуватися як орган і одночасно аналізувати звітність політичних партій, а також матиме кілька унікальних функцій, яких до цих пір ніхто в країні не виконував.

"Серед його великих завдань - організація контролю за фінансовою діяльністю політичних партій. НАЗК буде стежити за способом життя осіб, які подають декларації, адже перевірка декларацій фіскальною службою засвідчила свою неефективність", - пояснив Пресняков.

Нагадаємо, голова Нацагентства щодо запобігання корупції Наталія Корчак прогнозує, що державне фінансування діяльності політичних партій почнеться через 3 місяці.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада