Анекдот з редактором Вестей: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі

Історія зі звільненням главреда "Радіо Вести" за "ватність" вийшла трагікомічною: "Весті" - флагман "п’ятої колони" у ЗМІ, який активно і цілеспрямовано працює проти української держави
Depo.Влада
6 липня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Анекдот з редактором Вестей: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі
Анекдот з редактором Вестей: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі

Холдинг "Вести", що належить екс-міністру-втікачу Олександру Клименку і за чутками, фінансується безпосередньо з Росії, потрапив в черговий скандал. Так, нового шеф-редактора "Радіо Вести" Ірину Гаврилову, яка було призначена в кінці червня, викрили в сепаратизмі і глузуваннях над смертями військових. Відверті сепаратистські пости можна було побачити в Facebook, доки вона не видалила свою сторінку. Втім, рукописи не горять. Зокрема, на скріншотах можна побачити, що Гаврилова називала Революцію Гідності "антиконституційним переворотом", а коли в АТО загинув доброволець Василь Сліпак, вона поширила у себе цю новину і глумливо написала "Пливээ кааачааа".

Анекдот з редактором Вестей: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі - фото 1

Варто зазначити, що Ірина Гаврилова була заступником головного редактора "Киевского телеграфа". Також вона працювала журналістом "ГолосUA", який завжди був рупором КПУ Петра Симоненка і до цього часу фінансується Костянтином Григоришиним. Також вона писала в арбузівському «Взгляді», російських "Известиях в Україні" тощо. Показово й те, що у 5 та 6 скликанні Верховної Ради Гаврилова була помічницею одіозної "регіоналки" Олени Бондаренко.

Під час правління Віктора Януковича Гаврилова працювала у відділі Комітету регіональних медіа Адміністрації президента. Водночас після Майдану Гаврилова почала позиціонувати себе політолог і її коментарі актиукраїнського спрямування почали з’являтися на сепаратистському ресурсі "Ньюз-фронт".

Анекдот з редактором Вестей: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі - фото 2

Варто зазначити, що це не перший подібний скандал у медіа. Не так давно шеф-редактор "Подробиць тижня" на "Інтері" Марія Столярова опинилася в центрі гучного скандалу. Під час сюжету про Небесної Сотні в прямий ефір потрапило нецензурний вислів. Столярова перервала трансляцію з Майдану Незалежності словами "Ну-ка давайте закінчуйте цю х*йню" під час розмови журналіста з родичами загиблих активістів. Потім Столярова отримала "квиток в одну сторону" і під наглядом співробітників Служби безпеки покинула Україну.

Втім, на відміну від Столярової Гаврилову як громадянку Україні екстрагувати не вийде. А звільнення "ватної" Гаврилової для "ватних" «Вестей» не змінить нічого. Цей ресурс став найбільш яскравим прикладом "п’ятої колони" та розсадником сепаратизму серед українських медіа. Просто роблять вони це не так незграбно, як до цього звикла Гаврилова. Загалом, тут вийшло як в старому анекдоті: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі…

Анекдот з редактором Вестей: за жорстокість вигнали з роботи в концтаборі - фото 3

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада