АМКУ може взятися за Ахметівські ДТЕК навіть без позивачів

Антимонопольний комітет України допускає можливість розгляду справи щодо ознак порушення "ДТЕК Дніпроенерго", "ДТЕК Західенерго" і "ДТЕК Східенерго" законодавства про захист економічної конкуренції без участі позивачів

Про це повідомив голова відомства Юрій Терентьєв, передає Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Розгляд справи в принципі може відбуватися без присутності позивачів, оскільки АМКУ не захищає інтереси НКРЕКП або "Укренерго" ... Якщо зазначені суб'єкти з певних поважних причин не зможуть взяти участь у справі, ми ці поважні причини візьмемо до уваги. Але якщо будемо бачити, що засідання ігноруються і це заважає комітету виконувати свої функції, тоді будемо приймати рішення, виходячи з обставин", - сказав Терентьєв.

При цьому він уточнив, що АМКУ наполягає на участі позивачів у процесі.

Нагадаємо, 6 листопада Антимонопольний комітет переніс розгляд справи щодо монопольного становища на ринку електроенергії компанії "ДТЕК" олігарха Ріната Ахметова на 20 листопада.

НКРЕКП, яка в червні 2015 року була заявником у цій справі, на засідання свого представника не направила. Представник "Укренерго", яка також була заявником у справі, прийшов на засідання без довіреності, і, не маючи повноважень, був присутній у режимі вільного слухача.

АМКУ почав розслідування у вересні 2015 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна