Аксьонов пообіцяв «Няші» генеральські погони

Проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов вважає, що прокурор Криму Наталія Поклонська на прізвисько «Няша» обов'язково отримає звання генерала
Depo.Влада
16 грудня 2014 10:34
ФОТО: depo.ua
Аксьонов пообіцяв «Няші» генеральські погони
Аксьонов пообіцяв «Няші» генеральські погони

Про це він заявив в інтерв'ю kp.ru, передає ДеПо.

На думку Аксьонова, «Няша», «в силу своїх професійних якостей і прагнення просунутися по службі обов'язково отримає звання генерала».

«Вона хоче отримати ступінь кандидата юридичних наук, просунутися по службі. Я вважаю, що вона повинна бути генералом - тут взагалі без варіантів. Наталя - це кримський бренд, будемо її підтримувати всіма силами», - зазначив «глава Криму».

Також він розповів, як Поклонська була призначена на посаду.

«Ми змінили шість потенційних прокурорів за три дні ... Запрошували чоловіків, які працювали в прокуратурі і були лояльні до Росії, але стержня ні в кого з них не виявилося: одного дружина не пустила, інший захворів, у третього прищик вискочив. А Наталія Володимирівна ходила в Києві з георгіївською стрічкою, залишила своє посвідчення в генпрокуратурі України, зрозумівши, що з негідниками їй не по дорозі, і прийшла до нас з питанням: що потрібно Криму? Ми запитали її: прокурором підеш? Вона каже: так. І все», - розповів Аксьонов.

Як повідомляв ДеПо, так звана «прокурор» анексованого Криму Наталія Поклонська увійшла в ТОП-100 найсексуальніших жінок Росії за версією журналу МАХІМ.