Аксьонов пообіцяв «Няші» генеральські погони

Проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов вважає, що прокурор Криму Наталія Поклонська на прізвисько «Няша» обов'язково отримає звання генерала
Аксьонов пообіцяв «Няші» генеральські погони
Аксьонов пообіцяв «Няші» генеральські погони

Про це він заявив в інтерв'ю kp.ru, передає ДеПо.

На думку Аксьонова, «Няша», «в силу своїх професійних якостей і прагнення просунутися по службі обов'язково отримає звання генерала».

«Вона хоче отримати ступінь кандидата юридичних наук, просунутися по службі. Я вважаю, що вона повинна бути генералом - тут взагалі без варіантів. Наталя - це кримський бренд, будемо її підтримувати всіма силами», - зазначив «глава Криму».

Також він розповів, як Поклонська була призначена на посаду.

«Ми змінили шість потенційних прокурорів за три дні ... Запрошували чоловіків, які працювали в прокуратурі і були лояльні до Росії, але стержня ні в кого з них не виявилося: одного дружина не пустила, інший захворів, у третього прищик вискочив. А Наталія Володимирівна ходила в Києві з георгіївською стрічкою, залишила своє посвідчення в генпрокуратурі України, зрозумівши, що з негідниками їй не по дорозі, і прийшла до нас з питанням: що потрібно Криму? Ми запитали її: прокурором підеш? Вона каже: так. І все», - розповів Аксьонов.

Як повідомляв ДеПо, так звана «прокурор» анексованого Криму Наталія Поклонська увійшла в ТОП-100 найсексуальніших жінок Росії за версією журналу МАХІМ.