Адвоката Кольченко не пускають до підзахисного в Ростові

У Ростові-на-Дону Сенцова і Кольченко утримують у різних камерах і не дозволяють спілкуватися
Depo.Влада
21 листопада 2015 08:48
ФОТО: depo.ua

Про те, що їй не вдалося потрапити на зустріч з підзахисним громадським діячем Олександром Кольченко, його адвокат Світлана Сидоркіна повідомила в інтерв'ю радіо "Свобода", передає depo.ua.

За її словами, зараз Олександр Кольченко і режисер Олег Сенцов, засуджені в Росії за сфабрикованими звинуваченнями, перебувають у СІЗО-4 Федеральної служби безпеки в Ростові-на-Дону. Їх містять в різних камерах і не мають можливості спілкуватися.

"Мене не пустили на зустріч з Олександром, мотивуючи це тим, що у них слідчий день і немає вільних кабінетів", - сказала Сидоркіна.

Незважаючи на те, що адвокат не йшла з приміщення СІЗО до кінця дня, їй не вдалося потрапити до підзахисного.

"Я вважаю, що з боку України повинно бути більше підтримки, в цій ситуації вони (Сенцов і Кольченко) постраждали за свою Батьківщину і їх не можна кидати", - підкреслила Світлана Сидоркіна.

Нагадаємо, 25 серпня російський суд засудив українського режисера Сенцова до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Активісту Олександру Кольченку російський суд дав 10 років в'язниці. Їх засудили за звинуваченням в організації терактів у Криму. Обидва українці провини не визнають, називаючи справу політичною. Захист Сенцова подав апеляцію на вирок до Верховного суду Російської Федерації.Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада.