Адвокат: Тюремники можуть силою вивести Савченко з голодування

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Микола Полозов заявив, що Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) швидше за все буде вживати заходів, щоб вивести Савченко з голодування і не допустити її виснаження
Depo.Влада
18 січня 2016 18:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РСН.

"Безумовно, заради порятунку життя вони можуть зробити якусь відновну терапію: коли у неї було друге голодування, їй кололи глюкозу. Я не вірю, що російська влада може допустити, щоб делегат ПАРЄ взяв і раптово помер у російській в'язниці. Це занадто сильний удар, особливо, на тлі важких переговорів у мінському форматі. Тому, якщо буде необхідність, будуть годувати примусово", - сказав адвокат.

Також він додав, що сама Савченко, дізнавшись про рішення ФСВП, "презирливо фиркнула". За словами Полозова, захист не підтримує рішення льотчиці голодувати.

Нагадаємо, Савченко оголосила голодування 25 грудня, коли ростовський суд залишив її під вартою.

Як повідомляв раніше її адвокат Микола Полозов, за 26 днів голодування втратила 15 кг ваги і має проблеми зі здоров'ям

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада