Адвокат Савченко сподівається, що Путін "не наробить дурниць" і відпустить її

Зараз необхідно посилити політичний тиск на російську владу, щоб все ж добитися звільнення Надії Савченко
Depo.Влада
22 березня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Таку позицію висловив у розмові з журналістами адвокат українки Микола Полозов, передає depo.ua.

"Надія Савченко - залізна людина і з залізною волею, і саме це допомогло їй витримати все це протягом двох років. Публічність ведення захисту і залізна воля Надії Савченко приведуть до вимушених кроків з боку Росії – до її звільнення. Вона не буде відправлена до колонії, не буде відбувати покарання. Надія Савченко на даний момент є політиком міжнародного рівня. Я сподіваюся, що у Росії вистачить можливості і бажання не робити дурниць по відношенню до Савченко", - сказав Полозов.

"Зараз треба зосередитися на посиленні тиску на Росію і тільки це призведе до звільнення Савченко. Іншого шляху немає, суду нема. Тільки таким гібридним методом можна врятувати людину, яка потрапили у цю систему", - додав адвокат. 

Нагадаємо, сьогодні, суд Донецька Ростовської області присудив українській льотчиці та народному депутату Надії Савченко 22 роки колонії загального режиму. Суд визнав Надію Савченко винною за всіма пунктами звинувачення. Російські прокурори вимагали для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Читайте також: Оголошення вироку Савченко (ХРОНІКА)

Більше новин про політичне життя України читай