Адвокат ГРУшників назвала "недоречним" їх обмін на Савченко

Існує лише два шляхи передачі на Росію засуджених в Україні російських спецназівців Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова
Depo.Влада
23 травня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала адвокат Єрофеєва Оксана Соколовська, передає depo.ua.

"Відповідно до вимог процесуального законодавства є декілька шляхів передачі громадян Російської Федерації на територію країни їх громадянства.1. Застосування акту помилування шляхом винесення Указу Президентом України про помилування. 2. Передача Єрофєєва та Александрова в Російську Федерацію для відбування покарання", - зазначила Соколовська.

Вона зауважила, що питання про передачу осіб, засуджених судами України до позбавлення волі, для відбування покарання в державах, громадянами яких вони є, вирішується Міністерством юстиції України.

Зокрема, адвокат наголосила, що "всі інші питання щодо застосування механізмів обміну громадян Росії на Надію Савченко, є недоречними та не можуть бути застосовані на даному етапі виконання вироків".

Нагадаємо, сьогодні вирок російським ГРУшникам Єрофеєву та Александрову набув чинності.

Один з адвокатів ГРУшників Оксана Соколовська повідомила, що наразі готуються документи на адресу президента України Петра Порошенка з проханням про помилування російських військових.

23 травня Порошенко заявив, що готовий помилувати російських військових Генштабу ГРУ Олександра Олександрова та Євгена Єрофеєва.

За даними адвокатів Надії Савченко, звільнення української льотчиці вже вирішене політично.  Сама Савченко вже заповнила документи для екстрадиції до України. Але, на думку адвоката Миколи Полозова, її можуть видати Україні не раніше серпня

18 травня Мін'юст Росії отримав документи на екстрадицію Савченко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада