Савченко заповнює документи для екстрадиції до України

Начальник СІЗО у Новочеркаську (Росія) видав засудженій українській льотчиці Надію Савченко пакет документів для екстрадиції в Україну
Depo.Влада
27 квітня 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі ТСН розказала сестра льотчиці Віра Савченко, передає depo.ua.

"Вона зараз заповнює документи: заяву, біографічні дані та інші. Як сказав начальник тюрми Калганов, вони необхідні для екстрадиції. Їй сказали, що ці документи за процедурою необхідно заповнити для екстрадиції. Будемо сподіватися, що це так", - заявила Віра.

За її словами, засуджена українка побоюється, що ці документи можуть бути використані для етапування. Оскільки на початку процесу її вже обманювали із заповненням документів.

"Стан здоров'я Савченко нормальний, настрій добрий. Вона вже може вживати нормальну їжу. Тільки є проблему з ногами – вони набрякають через порушення функціонування нирок", - додала сестра.

Як відомо, 22 березня Донецький суд Ростовської області визнав Савченко винною у вбивстві російських журналістів  і незаконному перетині російсько-українського кордону та присудив їй покарання у вигляді 22 років позбавлення волі. Водночас півтора року перебування в російському СІЗО враховано до цього терміну. Російська феміда визнала лише, що українка не підсудна за звинуваченням про обстріл мирних мешканців Луганщини

З 6 квітня Савченко оголосила сухе голодування.  16 квітня, після вмовлянь сестри, Надія Савченко погодилася на щоденні крапельниці для підтримки здоров'я до 20 квітня.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена на Росію. Її звинуватили у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада