Абромавічус з родиною помічений на "офшорному" острові в Індійському океані (ФОТО)

Екс-міністр економіки України Айварас Абромавічус разом з родиною був помічений на острові Маврикій в Індійському океані
Depo.Влада
24 квітня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Свіжовідставлений український міністр був зафіксований на фото в аеропорту столиці Маврикія Порт-Луі, пише depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Абромавічус з родиною помічений на "офшорному" острові в Індійському океані (ФОТО) - фото 1

Судячи з табличок в аеропорту - "Сім'я Абромавічус і Рибаченко", на Маврикій екс-міністр прибув з дружиною (Катериною Рибаченко) і дітьми. Швидше за все - на відпочинок.

Абромавічус з родиною помічений на "офшорному" острові в Індійському океані (ФОТО) - фото 2

Острів Маврикій, розташований на схід від Мадагаскару, є не тільки одним з курортних місць, а й однією з найбільших економічних зон з офшорним оподаткуванням.

За даними джерел "Українських Новин", зупинилися сім'ї Абромавічус і Рибаченко в п'ятизірковому готелі One & Only Le Saint Geran в містечку Пост-де-Флак на західному узбережжі острова Маврикій.
Тиждень проживання в цьому готелі зі сніданком і вечерею для чотирьох осіб (двоє дорослих + двоє дітей) обходиться в 4500 євро.

Прес-секретар Міністерства економіки часів Айварас Абромавичус Олег Шиманський не зміг уточнити, чи залишив екс-міністр територію України і чи дійсно відправився на Маврикій.

"Не знаю, чесно кажучи. Навіть якщо поїхав, він зараз приватна особа. Ми з ним бачилися вчора. Давали інтерв'ю. Може у відпустку поїхав. Він в інтерв'ю говорив, що йому цікаво промотувати те, чим він займався на посаді міністра, тільки в більш приватній формі. так як Україна недооцінена як зовні, так і всередині ", - заявив Шиманський.

У той же час в Міністерстві економічного розвитку України у відповідь на інформаційний запит заявили, що не знають чи має Абромавічус будь-які фінансові активи в офшорних зонах, в тому числі - в Індійському океані.

"В особовій справі Айварас Абромавичус інформація про зареєстровані на його ім'я компаніях, майно на території країн з офшорним режимом оподаткування не міститься", - йдеться у відповіді міністерства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада