Абромавичус вірить, що після його відставки ситуація у Кабміні зміниться

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявляє, що без структурних змін у Кабінеті Міністрів прихід туди професіоналів з приватного сектора неможливий
Depo.Влада
8 лютого 2016 21:53
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам у понеділок ввечері після надання свідчень у Національному антикорупційному бюро України, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Передумав я? За останній тиждень, по моєму, нічого не змінилося, тому повернутися туди, звідки я йшов за власною ініціативою, ну... Звичайно ж, ще кілька місяців тому я не хотів йти, адже у нас справи ще й на половину не зроблені, і моя команда зібрана професійно і якісно, і жодних претензій не було. І президент говорить зараз – повертайтеся, і прем'єр каже, мовляв, "під особистим захистом повертайтеся". До нас претензій як до професіоналів не було, було багато чого зроблено і планувалося багато", - зазначив Абромавичус.

У цьому контексті він продовжив, що рішення піти "було ухвалено з досить твердим серцем".

Він висловив думку, що доки серйозних структурних змін не відбудеться, технократам в уряді не місце.

"Але, виходячи з цієї резонансної справи, я вірю в те, що у нас буде якась друга хвиля, і люди з приватного сектора підуть працювати на уряд. Але для цього потрібно виконати кілька серйозних вимог і я думаю, найближчими днями це обговорюватиметься", - заявив міністр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада