Абромавичус: У мене в телефоні ще дуже багато цікавої інформації

Міністр економрозвитку і торгівля Айварас Абромавичус заявив, що в його телефоні ще дуже багато цікавої інформації
Depo.Влада
8 лютого 2016 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам перед допитом у НАБУ, передає depo.ua.

"Принесли все, що у нас є, і скріншоти, і інші речі... У мене в телефоні є ще дуже багато цікавої інформації, я ним дуже дорожу. Я дуже хвилювався за збереження цих даних, тому про всяк випадок Сергій Лещенко, якому довіряю, і якому суспільство довіряє, на всякий випадок відіслав ось цей скріншот. Тому, взяв його сьогодні і опублікував", - заявив міністр.

Зазначимо, що міністра викликали на допит як свідка щодо заявлених ним фактів корупції. Зокрема, йдеться про розслідування кримінальної справи, відкритої за ст. 364 ч.2 Кримінального кодексу "Зловживання владою або службовим становищем". 

Нагадаємо, народний депутат від БПП Сергій Лещенко опублікував скандальну переписку мініста економіки Айвараса Абромавичуса і виконавчого директора "Нафтогазу" Андрія Пасішника, який заявив, що є протеже заступника лідера фракції Ігор Кононенка.

Довідка: 3 лютого Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада