«Я - не я, і рожа не моя» - «Гоблін» про обшук в меджлісі

Обшуки в сімферопольському офісі меджлісу кримськотатарського народу пов'язані з сигналами про наявність забороненої літератури, повідомив журналістам т.в.о. голови республіки Сергій Аксьонов
Depo.Влада
17 вересня 2014 14:12
ФОТО: depo.ua
«Я - не я, і рожа не моя» - «Гоблін» про обшук в меджлісі
«Я - не я, і рожа не моя» - «Гоблін» про обшук в меджлісі

Про це пише ИТАР-ТАСС, передає ДеПо.

«В даному випадку спеціальні служби виконують свою роботу відповідно до інструкцій. Були певні сигнали про наявність в будівлі меджлісу забороненої літератори і предметів», - пояснив Аксьонов.

При цьому він підкреслив, що у влади Криму немає проблем з кримськими татарами.

«Жодних проблем у влади ні з кримськими татарами, ні з іншими кримчанами різних національностей немає. Ніякого поділу за національністю ми не робимо, - сказав Аксьонов. - У нас конструктив з усіма без винятку».

Разом з тим, за інформацією Крым.Реалии, правоохоронці і сьогодні завітали в будівлю меджлісу. Представники ФСБ і судові пристави зачитують судову постанову голові благодійної організації «Фонд «Крим» Ризі Шевкієву і готуються опечатувати майно.

Нагадаємо, вчора озброєні люди увірвалися в будівлю меджлісу і протягом 12 годин там проводили обшук. Вилучені всі комп'ютери, зі зламаного сейфа зникли особисті речі Мустафи Джемілєва і деякі протоколи засідань меджлісу.

Сьогодні надійшла інформація про обшук будинків кримських татар в селищі Кольчугіно, а також мечеті в масиві Фонтани Сімферополя.