"Третій Майдан" Коханівського завжди завершується гей-парадом

Провокатори різних мастей вже потирають руки в очікуванні гей-параду в столиці. На жаль, ЛГБТ-активісти теж, схоже, не проти кривавого розвитку подій
Depo.Влада
2 червня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
"Третій Майдан" Коханівського завжди завершується гей-парадом
"Третій Майдан" Коханівського завжди завершується гей-парадом

Мало не головною темою, яку зараз розкручують проросійські ЗМІ, стала підготовка до гей-параду в Києві, який був анонсований на 12 червня. Зокрема, і гужвінська "Страна.юа", і клименківські "Весті" першими повідомили, що до української столиці їде гей-ревізор - спеціальний посол США щодо захисту прав представників ЛГБТ-спільноти Ренді Беррі. Воно й зрозуміло: до його приїзду готуються масові провокації, а отже це буде приводом для проросійських та російських ЗМІ познущатися з України.

Після нещодавньої статті у New York Times, у якій Україну звинувачували у відсутності свободи слова після опублікування списку акредитованих журналістів у терористів в "ДНР", історія з побиття геїв та лесбіянок гарантовано стане темою для чергових "занепокоєнь" на Заході. З цього й хизуватимуться представники "п’ятої колони". Тим паче що українські провокатори дають їм всі підстави для того, щоб так вважати.

Так Добровольчий рух ОУН під керівництвом Миколи Коханівського вже публічно заявив що не дасть провести гей-парад. "Батальйон ОУН не дасть змішати українців з гумусом, ми не допустимо підміни понять, коли людську низість і збочення називають боротьбою за свободу в Україні, а справжній борців за волю і мир забувають та саджають у тюрми. Ми закликаємо вийти 12 червня і підтримати нашу позицію, не дати содомітській заразі поширитись вулицями Києва та всією Україною", - говориться в заяві.

Її одразу підхопили представники обгризеного після уходу Дмитра Яроша "Правого сектору". "Наші колеги з руху ОУН, яке очолює Микола Коханівський, виступили з жорсткою заявою з приводу гей-параду в Києві. Якщо коротко, то 12 червня в Києві буде кривава каша. У організаторів ходи ще є час відмовитися від її проведення," - написав керівник прес-служби "Правого сектору" Артем Скоропадський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Варто зазначити, що Коханівський – відомий організатор різноманітних провокаційних акцій. Серед останніх його "успіхів" можна згадати захоплення у лютому цього року готелю "Козацький" та оголошення "Третього майдану". Разом з ним несподівано з’явився екс-нардеп Юрій Кармазін, а також провідник неонацистської організації "Білий молот" Владислав Горанін.

Раніше Коханівський отримав широку популярність після того, як ще задовго до Майдану віддовбав носа і руку пам'ятнику Леніну на Бесарабці. У листопаді минулого року на одному зі з’їздів він виступив з палкою промовою про "необхідність негайної революції проти режиму внутрішньої окупації пархатими". Схоже, "пархаті" скінчилися, і Коханівський переключився на ЛГБТ – мабуть, для нього це нічим не гірше за "Третій Майдан". Головне - похитати ситуацію.

Втім, проблема полягає в тому, що організаторів гей-параду це цілком влаштовує. Ба більше, складається стійке враження, що вони зацікавлені в тому, щоб під час акції сталася бійка. Адже підставивши своїх однодумців, які вийдуть на вулиці і цілком очікувано будуть побиті, купка персонажів здіймуть галас, доносячи Заходу цілком просту тезу: в Україні існують серйозні проблеми з гомофобією. А отже потрібні гроші, щоб підтримати ЛГБТ-рух в Україні. В результаті, вони й надалі сидітимуть на закордонних грантах, тоді як черговий журналіст NYT зможе на весь світ написати про те, які українці – варвари і підарасти. В поганому сенсі цього слову…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада