"Правий сектор" пояснив утримання медиків викриттям "злочинної групи"

У "Правому секторі" пояснили, що насильно утримують кількох медиків у зв'язку із викриттям "злочинного угрупування", яке розвалювало волонтерський рух
Depo.Влада
2 травня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua
"Правий сектор" пояснив утримання медиків викриттям "злочинної групи"
"Правий сектор" пояснив утримання медиків викриттям "злочинної групи"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву Доровольчого корпусу "Правий сектор", опубліковану у "Фейсбуці" начмедом ДУК ПС Яною Зінкевич.

"Протягом півроку велася оперативна розробка з виявлення та викриття злочинного угруповання. Під виглядом волонтерів і добровольців угруповання впроваджувалося в командний склад медичних добровольчих батальйонів і розвалювало їх зсередини, зберігаючи напрацювання попередніх керівників і привласнюючи заслуги волонтерів собі", - йдеться в заяві.

За словами Зінчкевич, результат роботи цієї групи добре простежується останніми новинами, що пов'язані з медичними добровольчими підрозділами і не лише.
Вона уточнила, що група була викрита при спробі виведення медичного батальйону "Госпітальєри" зі складу ДУК ПС, чому вдалося вчасно запобігти.

Зінкевич стверджує, що після цього пішли погрози на її адресу та командного складу ДУК ПС - як фізично, так і інформаційно.

"Наразі ведеться внутрішнє розслідування, що безумовно ускладнено політичною ситуацією навколо добровольчих батальйонів, а так само недавнім оточенням, в якому знаходилася база ДУК ПС. У розслідуванні викриваються все нові факти, а учасники цієї тіньової схеми дають свідчення", - зазначила Зінкевич.

Нагадаємо, що вчора колишній радник міністра оборони України, координатор руху "Спільна справа" Олександр Данилюк звинуватив "Правий сектор" в незаконному утриманні чотирьох медиків-волонтерів на базі під Дніпропетровськом. За його словами, двоє з них - Сергій Супрун та його напарник Байкер - вивезли з донецького аеропорту понад два десятка поранених "кіборгів". Згодом з'явилася інформація, що двох із чотирьох волонтерів-медиків відпустили