Екс-радник Гелетея розповідає, що "Правий сектор" утримує в ямі групу медиків

Колишній радник міністра оборони України Олександр Данилюк звинуватив "Правий сектор" в незаконному утриманні чотирьох медиків-волонтерів
Depo.Влада
2 травня 2015 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"В одному з добровольчих підрозділів в ямі вже п'ять діб незаконно утримують чотирьох волонтерів-медиків, двоє з яких - Сергій Супрун та його напарник Байкер вивезли з донецького аеропорту понад два десятка поранених кіборгів. За нашою інформацією, вони стали свідками протиправної діяльності представників підрозділу, і їх в такий спосіб примушують відмовитись від подальших заяв та розголошення цієї інформації", - розповів Данилюк.

За його словами, представник "Правого сектору" Олена Білозерська заявила, що не бачить в утриманні медиків нічого особливого, а бажання звільнити хлопців назвала провокацією.

"Якщо Олена висловлює офіційну позицію ПС, то вам, хлопці, краще не в ЗСУ, а в МВС легалізовуватись. В армії тюрем немає", - заявив Данилюк і звернувся до лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша з проханням роз'яснити ситуацію.

"Щойно дзвонив Супрун, сказав, що його обіцяють відпустити, але лише його одного. Він голодував всі ці дні в знак протесту проти незаконного затримання. Каже, що можливі провокації після звільнення", - додав Данилюк кілька годин тому.

Нагадаємо, що Олександр Данилюк зараз координує громадський рух "Спільна справа", а з 15 липня по 5 листопада 2014 також був радником міністра оборони України Валерія Гелетея. "Спільна справа" брала активну участь у Євромайдані. Зокрема, Данилюк із соратниками 25 січня 2014 зайняв, але згодом звільнив будівлю Міністерства енергетики та вугільної промисловості на вулиці Хрещатик, а 26 січня 2014 - будівлю Міністерства юстиції на вулиці Городецького, 13 в Києві.