"Опоблоківець" Скорик вирішив "сповідатись" Луценку

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Микола Скорик направив генеральному прокурору Юрію Луценку пояснення щодо подій біля Одеської ОДА 19 лютого 2014 року
Depo.Влада
4 жовтня 2016 09:33
ФОТО: depo.ua

Офіційні пояснення Скорик опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає depo.ua.

Так, коментуючи події під Одеською ОДА, Скорик запевняє, що тоді не чинив жодних протиправних дій, які мали б ознаки адміністративного або кримінального правопорушення. "Я завжди відчував моральну відповідальність за постраждалих людей, хоча як голова Одеської обласної державної адміністрації, я не мав жодного відношення до тих подій, я сприяв їх запобіганню всіма доступними мені способами в рамках моїх повноважень, керуючись Конституцією і законами України. Ніхто не загинув у цей важкий для країни період в Одеській області, ніхто не отримав важких травм, жодна адміністративна будівля не була захоплена. У період з листопада 2013 року по лютий 2014 року ми вели постійний діалог між політичними опонентами, для збереження миру і стабільності в регіоні, робота державних установ не переривалася, для забезпечення недоторканності життя, здоров'я і майна громадян", - зазначає Скорик.

При цьому звинувачення у подіях 19 лютого 2014 року він пов'язує з "політичною помстою за підготовку звернень ініціативної групи родичів загиблих 2 травня 2014 року у Європейський суд з прав людини та Міжнародний кримінальний суд".

"Про політичну вмотивованість, висунутих проти мене звинувачень, говорить те, що протягом більш ніж двох років мене тільки один раз допитували по справі. Наслідком досі не визначено коло осіб, які підозрюються у вчиненні злочину 19 лютого 2014 року під будівлею Одеської ОДА в Одесі, досі не визначено розмір нанесеного збитку, немає речових доказів, а обвинувачення ґрунтується лише на непрямих свідченнях одного свідка", - зазначив нардепутат.

Він додав, що готовий до будь-яких слідчих дій і процесуальних рішень з боку ГПУ і не збирається покидати Україну.

Нагадаємо, 22 вересня генпрокурор Юрій Луценко повідомив про намір внести у Раду подання на зняття депутатської недоторканності з нардепа Миколи Скорика щодо подій в Одесі в лютому 2014 року. Сам Скорик заявив про політичний тиск.

Зазначимо, що Скорик з листопада 2013 року по березень 2014 року був головою Одеської обласної державної адміністрації. Зараз він є народним депутатом від "Опозиційного блоку".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада