«Няша» носить годинник із діамантами за 30 тисяч

Прокурор Криму Наталя Поклонська на одному із засідань кримського уряду була помічена в годиннику відомої швейцарської марки Ladies Automatic «World Heart Federation» вартістю більше 30 тис. гривень
Depo.Влада
24 вересня 2014 15:41
ФОТО: depo.ua
«Няша» носить годинник із діамантами за 30 тисяч
«Няша» носить годинник із діамантами за 30 тисяч

Фото Поклонської з даними годинником на руці (якщо, звичайно, прокурор не носить дешеву китайську підробку) оприлюднене у соцмережах. Марку видає характерний дизайн з оформленням у вигляді сердець, передає ДеПо з посиланням на «События».

Як вказано на сайті виробника, серія Ladies Automatic «World Heart Federation» (Світова серцева федерація, яка очолює боротьбу з поширенням серцево-судинних захворювань) виконана з нержавіючої сталі з напиленням із рожевого золота, з вигнутим сапфіровим склом і декорованою коронкою. Вони прикрашені діамантами і римськими індексами. Ремінець годинника виконаний з атласу. У інтернет-магазинах вартість такого годинника складає понад 30 тисяч гривень (або понад 100 тисяч російських рублів).

Нагадаємо, під час окупації півострова проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов призначив прокурором Криму Наталю Поклонську, яку також називають «Няша - прокурор Наташа».