"Наш край" переміг у Миколаївській та Чернігівській областях на місцевих виборах 18 грудня

Партія "Наш край" посіла перше місце на місцевих виборах 18 грудня у Миколаївській та Чернігівській областях, здобувши, відповідно 42 та 26 депутатських мандатів
Depo.Влада
19 грудня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати паралельного підрахунку голосів, здійсненого партією, повідомляє Depo.ua  з посиланням на "Цензор.НЕТ".

Відтак "Наш край" став переможцем серед політичних партій на Миколаївщині, отримавши 30% голосів виборців, та на Чернігівщині, де партія отримала близько 32% голосів.

Юрій Кормишкін, депутат Миколаївської обласної ради, член Політради Миколаївської обласної організації партії "Наш край" подякував і виборцям, і кандидатам за результат.

"Скажу тільки слова подяки тим, хто прийшов на вибори і віддав голос за свого кандидата. Спасибі всім кандидатам, які перемогли, і тим хто програв", – зазначив він.

Нагадаємо, що на виборах у ОТГ 11 грудня "Наш край" на Миколаївщині отримав 32 мандати. Таким чином за результатами місцевих виборів 11 та 18 грудня партія отримала 74 депутатські мандати, що становить близько 50% голосів виборців, відданих за політичні сили.

На Чернігівщині 11 грудня перемогу в Батуринській ОТГ отримав представник "Нашого краю" Леонід Душа, за якого проголосували 78% виборців, а за партію "Наш край" – 57,7% (політична сила буде представлена у Батуринській міській раді 13 депутатами з 22).

18 грудня відбулися вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах. У Миколаївській області вибори відбулися у 14-ти ОТГ, у Чернігівській – у 6-ти.

Як повідомляв Комітет виборців України, лідерами виборів в об’єднаних територіальних громадах 11 грудня стали ВО "Батьківщина" (104 депутати) та "Наш край" (89 депутатів).

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада