"МВС будуємо заново": Деканоідзе вимагає якісного відбору поліцейських

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе вимагає провести якісний підбір особового складу до органів поліції
Depo.Влада
12 листопада 2015 15:06
ФОТО: depo.ua

Таку вимогу вона поставила перед керівниками територіальних підрозділів НПУ на відеоселекторній нараді 12 листопада, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт МВС.

Також Деканоідзе вимагає забезпечити прозорість та ефективність процесу переатестації працівників міліції, які виявили бажання продовжити службу у підрозділах поліції.

"МВС будуємо заново": Деканоідзе вимагає якісного відбору поліцейських - фото 1

На розгляд учасників наради винесли питання щодо кадрової політики в областях та в апараті Нацполіції, діяльності слідчих підрозділів у нових умовах, а також готовності поліції до забезпечення правопорядку під час другого туру місцевих виборів.

За словами Деканоідзе, ефективність керівників обласних підрозділів НПУ полягає, перш за все, в тому, аби вибудувати нову структуру правоохоронного органу.

"МВС будуємо заново": Деканоідзе вимагає якісного відбору поліцейських - фото 2

Ще одним ефективним кроком має стати припинення спроб з боку недобросовісних працівників тиснути на бізнес. При цьому кожен керівник обласного главку поліції нестиме персональну відповідальність у разі виявлення корупційних діянь з боку його підлеглих.

Деканоідзе зазначила, що приховувати злочини і показувати "хорошу" статистику – це "радянський підхід", від якого слід відмовлятися і відходити. Відтак, у відомстві жорстко припинятимуться спроби маніпулювання статистикою та приховування злочинів.

"МВС будуємо заново": Деканоідзе вимагає якісного відбору поліцейських - фото 3

"Ви всі маєте показати, що структурні зміни йдуть від вас. Статистика – не головне. Головне – вибудувати систему, в якій поліція ефективно виконуватиме свої функції", - підкреслила глава Нацполіції.

Зараз готуються нові інструкції щодо роботи органів поліції та оцінки їхньої діяльності, повідомила вона.

Деканоідзе закликала керівників обласних органів Національної поліції ефективно і якісно підбирати особовий склад до підрозділів поліції, особливо – їх керівну ланку.

"Весь особовий склад обов'язково пройде переатестацію, і цей процес має бути прозорим і неупередженим", - наголосила керівник відомства.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада