Закордонні рахунки «сім'ї» можуть розморозити

Закордонні рахунки минулої влади, які були свого часу «заморожені», можуть знову відкрити через бездіяльність правоохоронних органів
Depo.Гроші
14 вересня 2014 10:53
ФОТО: depo.ua
Закордонні рахунки «сім
Закордонні рахунки «сім'ї» можуть розморозити

Про це повідомив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін під час свого виступу в суботу на 11-й щорічній Ялтинській зустрічі, яка проходить у Києві, пише Укрінформ, передає ДеПо.

«Всі «заморожені» за кордоном активи минулої влади найближчим часом будуть «розморожені», якщо Генеральна прокуратура не візьметься за голову і не виконає елементарні процесуальні дії. Я підкреслюю, якщо рахунки за кордоном Клюєва, Захарченка та інших будуть «розморожені», то це «розморожування» має конкретне прізвище чиновника, який не виконав свою роль», - зазначив Шабунін.

За його словами, велика політична корупція була і залишається в Україні найбільш швидким і прибутковим бізнесом. «Змінити це можна тільки за наявності політичної волі. Корупція завжди має прізвище. Корупція - це не щось ефемерне. Під корупцією завжди стоїть чийсь підпис. Або - не стоїть», - додав він.