Закордонні рахунки «сім'ї» можуть розморозити

Закордонні рахунки минулої влади, які були свого часу «заморожені», можуть знову відкрити через бездіяльність правоохоронних органів
Закордонні рахунки «сім
Закордонні рахунки «сім'ї» можуть розморозити

Про це повідомив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін під час свого виступу в суботу на 11-й щорічній Ялтинській зустрічі, яка проходить у Києві, пише Укрінформ, передає ДеПо.

«Всі «заморожені» за кордоном активи минулої влади найближчим часом будуть «розморожені», якщо Генеральна прокуратура не візьметься за голову і не виконає елементарні процесуальні дії. Я підкреслюю, якщо рахунки за кордоном Клюєва, Захарченка та інших будуть «розморожені», то це «розморожування» має конкретне прізвище чиновника, який не виконав свою роль», - зазначив Шабунін.

За його словами, велика політична корупція була і залишається в Україні найбільш швидким і прибутковим бізнесом. «Змінити це можна тільки за наявності політичної волі. Корупція завжди має прізвище. Корупція - це не щось ефемерне. Під корупцією завжди стоїть чийсь підпис. Або - не стоїть», - додав він.