Яценюк анонсував масове відключення світла при похолоданні

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що віялові відключення електрики в країні будуть регулярно відбуватися під час похолодань
Depo.Гроші
24 грудня 2014 13:20
ФОТО: depo.ua
Яценюк анонсував масове відключення світла при похолоданні
Яценюк анонсував масове відключення світла при похолоданні

«Ситуація залишається дуже складною, і якщо температурні режими підуть вниз, це означає, що споживання вугілля відразу збільшиться, і віялові відключення будуть масовими», - сказав він на засіданні уряду, передає depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

За його словами, відповідним міністерствам і відомствам вже дано доручення щодо нормалізації ситуації з електропостачанням.

«Пане міністре, я прошу прискорити питання - як постачання електроенергії, так і забезпечення вугіллям наших електростанцій. Оскільки те, що зараз нас рятує, - це температура. Як тільки настануть мінусові температури відразу на енергоринку, а точніше в енергосистемі буде ще більш складна ситуація, ніж вона є зараз», - сказав Яценюк главі Міненерговугілля Володимиру Демчишину.

Як писав depo.ua, в результаті ажіотажного попиту у зв'язку з відключеннями електроенергії, за два тижні кияни розкупили в магазинах майже всі електрогенератори - на складах їх залишилися одиниці.