Як Гонтарева убиває інвестора

Народний депутат від БПП Вадим Денисенко розповів, як голова Нацбанку України Валерія Гонтарева вставляє палиці в колеса бізнесменам
Depo.Гроші
2 березня 2016 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Розмовляв з одним бізнесменом середньої руки. Він має бізнес з Китаєм і має проплатити одній крупній китайській корпорації трохи більше 100 тисяч доларів. Банк йому не дозволяє провести цю операцію, бо чомусь вирішили, що це фіктивне виведення коштів (зараз це улюблений тренд роботи НБУ). Від мого друга вимагають структуру власності його китайського партнера. Після довгих пояснень, китайці зрозуміли, що від них хочуть і прислали структуру, яка складається з двох фізосіб і трастового фонду. Моєму знайомому сказали, що треба розкрити структуру траста. Будь-яка людина розуміє, що це ідіотизм. Який вихід із ситуації? Закрити бізнес або, напевне, пробувати домовлятися за суму хабаря.

Вся ця історія – класичний приклад ідіотичної боротьби за стабільність гривні. Боротьби, яка на пару тижнів застабілізує гривню на позначці 27,5 за долар і на пару років загальмує всю економіку, яка ще не вмерла. Хоча, треба зазначити, що за пару тижнів курс знову скакне. Боротьба з олігархічним банкінгом продовжується", - написав Денисенко.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші