Вкладники банку "Михайлівський" поставили генпрокурору ультиматум

Вкладники банку "Михайлівський" мітингують на Майдані Незалежності
Depo.Гроші
9 серпня 2016 17:10
ФОТО: depo.ua
Вкладники банку "Михайлівський" поставили  генпрокурору ультиматум
Вкладники банку "Михайлівський" поставили генпрокурору ультиматум

Вони перекрили Хрещатик біля Головпоштамту і вимагають повернути їм гроші, передає depo.ua.

Крім того, ошукані клієнти банку вимагають від Генерального прокурора Юрія Луценка притягнути до кримінальної відповідальності власника банку Віктора Поліщука.

У разі якщо Генпрокуратура проігнорує вимоги, вкладники пообіцяли оголосити безстрокове голодування під стінами відомства.

За твердженнями мітингувальників, доказової бази злочинних дій Віктора Поліщука, а також його менеджерів та юристів предостатньо.

Зокрема, за їхніми словами, юристи, які обслуговують Володимира Поліщука організували масштабну аферу з перекиданням коштів. Тепер навіть Фонд гарантування вкладів відмовляється виплачувати гарантовані суми вкладникам у розмірі 200 тис. грн.

"Юристи Поліщука – подружжя Анатолій та Наталія Гунько створили масштабну фінансову піраміду з грошових коштів вкладників банку "Михайлівський ". Завдяки їм банк Михайлівський частину своїх вкладників направляв в ТОВ "Інвестиційно-розрахунковий центр", яке спробувало 20 травня "перекинути" на баланс банку 1 млрд грн депозитів. При цьому 19 травня Банк "Михайлівський" "продав" ТОВ "Фінансова компанія 'Фагор'" 111 тисяч роздрібних кредитних договорів балансовою вартістю 682 млн грн. Фонд гарантування вкладів фізосіб тепер заявляє про те, що визнає нікчемними ці операції", - повідомив один з ошуканих вкладників.

Крім того, учасники мітингу вимагають від Юрія Луценка призначити перевірки в правоохоронних органах Київської області, в тому числі і прокуратурі, бо, за їхніми даними, саме силовики в області перешкоджають розслідуванню махінацій Віктора Поліщука.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<