Провідні компанії об'єднуються, щоб обговорити, як вижити бізнесу в Україні при інфляції більше 25%

Кабінет міністрів України заявив, що показник інфляції в поточному 2015 року буде на рівні 26%
Depo.Гроші
18 лютого 2015 12:13
ФОТО: depo.ua
Провідні компанії об
Провідні компанії об'єднуються, щоб обговорити, як вижити бізнесу в Україні при інфляції більше 25%

Експерти прогнозують, що пік інфляції повинен бути досягнутий у І кварталі 2015 року, зокрема, начальник аналітичного відділу «Альфа-Банку Україна» Олексій Блінов очікує, що інфляція досягне позначки в 30%, а зростання індексу споживчих цін в 2015 році складе 15%.

Зниженню темпів зростання цін протягом року будуть сприяти скорочення купівельної спроможності населення.

Враховуючи даний тренд, 26 лютого 2015 року, в м. Києві в готелі «Космополіт» понад 10 провідних компаній, що працюють на ринку України, об'єднаються для обговорення стратегій виживання бізнесу в період гострої економічної кризи. Обговорення пройде у форматі конференції Customer Experience Management (СЕМ), організатором якої є компанія KA Group.

Конференція Customer Experience Management (СЕМ) збере топ-менеджерів провідних компаній, провідних аналітиків і експертів ринку для того щоб обговорити основні тенденції ведення бізнесу та роботи з клієнтами в сьогоднішніх умовах.

Ключовими спікерами зустрічі є: Річард Денні, гуру розвитку бізнесу; Яблоновський Дмитро, начальник відділу фінансових досліджень GfK Ukraine; Хоніна Маріанна, заступник директора Develor; Чопа Оксана, старший директор з виробництва MC Donalds; Дубілет Дмитро, заступник Голови Правління Приват Банк; Кос Олег, Head of customer experience КИЇВСТАР; Джон Шоул, гуру клієнтського сервісу; Большов Олексій, CEO Дім марочних коньяків «Таврія»; Сергій Коваленко, CBDO «Нова Пошта»; Оксана Яковлева, СЕО GEFCO.

Також в рамках конференції відбудеться інтерв'ю співзасновника та Генерального директора Goodwine Володимира Шаповалова з редактором журналу Forbes Дариною Ісаковою.

Детальна інформація//kagroup.com.ua/programs/Presentation_CEM.pdf