В Україні понад 1200 мільйонерів задекларували 6 млрд грн за рік

Торік 1,232 тис. громадянин України отримали доходи у сумі, що перевищує 1 млн грн
Depo.Гроші
12 квітня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua

Загальна сума задекларованого ними доходу становить 6 млрд грн, передає depo.ua з посиланням на Державну фіскальну службу.

"Сума податку на доходи фізичних осіб, яку "мільйонери" самостійно визначили до сплати до бюджету, - 129,7 млн гривень, військового збору - 13,3 млн гривень… Загалом громадянами подано майже 217 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Найактивніше декларували свої статки жителі Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей", - зазначили в службі.

Згідно з повідомленням, загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 15 млрд грн. Це на 1,3 млрд грн, або на 9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

"Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 424,2 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 134,3 млн грн, або на 46%. Найбільші суми до сплати задекларовано у Києві, Харківській та Дніпропетровській областях", - заявили у ДФС.

Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 75 млн грн військового збору.

З початку деклараційної кампанії майже 48 тис. осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню - 68,0 млн грн, що на 3,9 млн грн. менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<