В «Нафтогазі» дорікнули «бюджетникам» марнотратством газу

Бюджетні установи, промисловість та підприємства теплокомуненерго перевищили ліміти використання природного газу на 25,6%
Depo.Гроші
13 січня 2015 13:52
ФОТО: depo.ua
В «Нафтогазі» дорікнули «бюджетникам» марнотратством газу
В «Нафтогазі» дорікнули «бюджетникам» марнотратством газу

Про це depo.ua повідомили в прес-службі НАК «Нафтогаз України».

«Споживачі України за категоріями, які встановлені Постановою Уряду від 09.07.2014 р. №296 (промисловість, ТКЕ, бюджетні установи) перевищили ліміти використання природного газу на 25,6%. При плані на місяць на рівні 2,4 млрд куб. м цими категоріями було спожито близько 3 млрд. куб. м», - йдеться у повідомлення прес-служби.

Найбільше перевищення лімітів, які встановлені Постановою № 296, спостерігалося в Рівненській (+ 75%), Черкаській (+ 63%), Тернопільській (+ 61%), Київській (+ 53%) областях та місті Києві (+ 40%).

Водночас окремі регіони використовували газу менше, ніж встановлено лімітами. Зокрема, менше лімітів споживали Закарпатська (-12%), Житомирська (1%) і Луганська області (- 35%). Слід зазначити, що дані із зони АТО надходять із затримкою.

«Значне перевищення лімітів спостерігалося в промисловості (+ 31%) і на підприємствах ТКЕ (+ 26%). Проте бюджетні установи використовували на 24% газу менше встановленої норми», - повідомляє прес-служба «Нафтогаз України».

При цьому, за їхніми даними, населення минулого місяця використало 2,3 млрд куб. м, що на 12% менше, ніж у грудні 2013 року. Всі дані не враховують показників АР Крим.

Інфографіка: naftogaz.com