В Міненерго знеструмлення Криму пояснили аварійним відключенням

Міністерство палива та енергетики України підтвердило відключення Криму від енергопостачання сьогодні вранці на кілька годин і пояснило це аварійними відключеннями
Depo.Гроші
24 грудня 2014 13:02
ФОТО: depo.ua
В Міненерго знеструмлення Криму пояснили аварійним відключенням
В Міненерго знеструмлення Криму пояснили аварійним відключенням

Про це повідомив на засіданні Кабміну міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає depo.ua з посиланням на «РБК-Україна».

«Починаючи з сьогоднішнього дня, ми поставили це питання (віялових відключень електроенергії в зоні АТО і Криму, - ред.) досить радикально ... Дійсно вранці Крим був відключений від світла, зараз там електропостачання відновлене», - заявив міністр.

За його словами, в українському уряді розроблено план віялових відключень електроенергії по всій Україні, в тому числі по території Криму, яку анексувала Росія, і за територією, яка знаходиться в зоні АТО на Донбасі під контролем бойовиків.

«Протягом кількох останніх днів такі обмеження застосувалися. Поки що вони не були на 100% ефективними. Але розроблено механізм, і споживачі в зоні АТО будуть відключатися відповідно до графіка аварійних відключень, які застосовуються на території України», - зазначив Демчишин.

Нагадаємо, сьогодні кримські ЗМІ  повідомили про повне відключення електроенергії на півострові, яке тривало близько двох годин.