В Криму зібралися купувати вугілля в «ДНР»

Керівництво анексованого Росією Криму веде переговори з самопроголошеною Донецькою народною республікою про відновлення поставок вугілля на півострів, які припинилися через бойові дії на Сході України
Depo.Гроші
21 жовтня 2014 11:31
ФОТО: depo.ua
В Криму зібралися купувати вугілля в «ДНР»
В Криму зібралися купувати вугілля в «ДНР»

Про це повідомив міністр палива і енергетики Криму Сергій Єгоров на засіданні кримського уряду, передають «Крым. Реалии».

«Зараз ми ведемо дуже серйозні переговори з Донецькою народною республікою, вчора відбулися продуктивні переговори. Я сподіваюся, ми найближчим часом отримаємо хорошу пропозицію з хорошою ціною на поставку вугілля в Республіку Крим », - сказав Єгоров.

Він зазначив спекулятивний попит на вугілля на півострові серед населення. Зокрема, за даними міністра, максимальна ціна на нього не повинна перевищувати 8 тис. 426 рублів, однак, як стверджує чиновник, «дрібні спекулянти привозять вугілля до воріт громадян і завищують ціни».

Крім того, Єгоров повідомив, що Крим також веде переговори з Росією про постачання вугілля, вагони нібито вже йдуть на півострів.

За даними уряду півострова, населенню Криму потрібно близько 30 тис. тонн вугілля.

Як повідомляв ДеПо, днями керівники самопроголошеної «ДНР» заборонили  вивозити і продавати вугілля за межами контрольованої ними території.

Мітки: Крым, ДНР, уголь