В Києві зупинено будівництво чотирьох житлових комплексів

Міліція спільно з УБЕЗ зупинила будівництво в Києві житлових комплексів «Перлина Троєщини», «Сосновий Бір», «Східна Брама» та «Мозаїка» через відсутність дозвільних документів
Depo.Гроші
27 січня 2015 18:18
ФОТО: depo.ua
В Києві зупинено будівництво чотирьох житлових комплексів
В Києві зупинено будівництво чотирьох житлових комплексів

Як повідомили depo.ua у ВЗГ УМВС у Києві, співробітниками Головного слідчого управління МВС спільно з департаментом державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС, у ході розслідування кримінального провадження, внесеного до ЕРДР за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 197-1 та ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу, на території міста проведено низку обшуків самовільних будівництв, що здійснювались підприємствами будівельної компанії, на самовільно захоплених земельних ділянках.

«У результаті проведених слідчих дій зупинено чотири будівництва житлових комплексів: «Перлина Троєщини», «Сосновий Бір», «Східна Брама» та «Мозаїка», що здійснювалисьх без дозвільних документів, також вилучена будівельна техніка», - йдеться у заяві.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, наймасштабніша будівельна афера в Україні сталася в 2006 році з будівельною компанією «Еліта-центр». Правоохоронці заарештували двох організаторів даної афери, проте більшість інвесторів так і залишилися без житла.