В Києві деякі маршрутки вже підняли ціни до 5 гривень

В Києві вартість проїзду в деяких маршрутках зросла до 5 грн. В мерії кажуть, що подорожчання поки що стосується лише одного перевізника
Depo.Гроші
22 грудня 2014 09:53
ФОТО: depo.ua
В Києві деякі маршрутки вже підняли ціни до 5 гривень
В Києві деякі маршрутки вже підняли ціни до 5 гривень

Зокрема, ціна квитка на маршрутах №192, 476, 485, 529 і 180 зросла до 5 грн, на маршрутах №470 та №34 - 4 грн (була 3-3,5 грн на всіх маршрутах), пише газета «Сегодня» , передає depo.ua.

«У п'ятницю департамент транспорту Київської міської держадміністрації (КМДА) погодив вартість проїзду в бік подорожчання для одного найбільшого перевізника столиці, який працює на Троєщині та в центрі міста», - заявив начальник комунальної служби перевезень КМДА Сергій Савтирь.

Перевізники запевняють, що регулярно оновлюють рухомий склад, і скаржаться, що через високий курс долара і євро в рази подорожчало пальне та запчастини. «Ми стримували вартість як могли. До 5 грн подорожчали лише «довгі» маршрути - на інших ціна залишилася колишньою», - зазначають перевізники.

Раніше директор КП «Київпастранс» заявив, що подорожчання вартості проїзду в громадському транспорті планується з лютого 2015 року.