В "Енергоатомі" відзвітували про 4,8 млрд грн чистого збитку у 2020 році

За повний 2020 рік Національна атомна компанія  "Енергоатом" відзвітувала про чисті збитки на суму 4,8 мільярда гривень

Редактор стрічки новин
В "Енергоатомі" відзвітували про 4,8 млр…
Фото: Енергоатом / Facebook

Про це свідчить звіт про виконання показників фінансового плану державного підприємства, який проаналізувала експертна організація StateWatch.

Зазначимо, що за власним фінансовим планом, компанія мала закінчити рік із прибутком у сумі 1,6 мільярда гривень. 

У 4 кварталі минулого року "Енергоатом" покращила власний фінансовий результат, адже за підсумками трьох кварталів сума чистого збитку сягнула 5,3 мільярда.

Збитки Енергоатому у 2020 році

При цьому за результатами 2019 року "Енергоатом" відзвітувала про 3,8 млрд грн прибутку. У той час як 2018 рік завершений також із прибутком у розмірі 4,6 млрд грн.

За підсумками 2020 року середня кількість працевлаштованих осіб на "Енергоатомі" становила 33 816 осіб. Середньомісячна заробітна плата керівника компанії сягнула 241,5 тисяч гривень, одного члена правління компанії - 236,7 тис. грн, адміністративного персоналу - 49,5 тис. грн,  працівника - 31,9 тис. грн.  

Нагадаємо, з березня 2020 року обов’язки президента "Енергоатома" виконує Петро Котін, колишній генеральний директор Запорізької атомної електростанції.

У жовтні 2020 року Кабмін почав службову перевірку керівника "Енергоатома" Котіна через можливе корупційне порушення. Згодом перевірка була припинена через рішення Конституційного суду України.

10 лютого НАБУ почало обшуки на "Енергоатомі" через продаж електроенергії за неринковими цінами в грудні 2020 року.

Довідка: Національна компанія "Енергоатом" створена у жовтні 1996 року. Компанія є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник сягає 70%. Україна посідає восьме місце в світі за показником встановленої потужності АЕС.

На сьогодні "Енергоатом" перебуває в сфері управління Міністерства енергетики, яке з березня 2020 року також очолюють різні виконувачі обов’язків міністра.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme