В АП вирішили здавати президентські літаки в оренду всім бажаючим

У Державному управлінні справами при Президентові України вже два тижні як закінчилися кошти, і президент оплачує перельоти за свій рахунок
Depo.Гроші
25 грудня 2014 14:59
ФОТО: depo.ua
В АП вирішили здавати президентські літаки в оренду всім бажаючим
В АП вирішили здавати президентські літаки в оренду всім бажаючим

Про це повідомив керівник Держуправління Сергій Березенко, передає depo.ua з посиланням на ЛІГА.

Ця ситуація, за словами Березенка, виникла через жорсткий секвестр бюджету Держуправсправами, який скорочений щонайменше на 140 млн дол.

«Для порівняння: Януковичу в 2012 р. було закладено на перельоти 42 млн грн, Порошенку - 6,5 млн грн», - повідомив Березенко.

Керівник Держуправсправами підкреслив, що за останні два тижні Держказначейство значно обмежило виплати.

«Тому нам дуже важливо скоротити витрати і навчитися заробляти. Ми отримали цього року додатковий літак АН-148. Звичайний борт на 50-60 місць.

Ми цей рейс поставили на комерційну діяльність, чартер може замовити хто завгодно. Послуга користується попитом, наприклад, у футбольних команд. Скоро ми отримуємо ще один борт, вже готова постанова Кабміну щодо цього. На цьому можна заробляти до 10 млн грн на рік», - зазначив Березенко.

Як повідомляв depo.ua, на засіданні парламенту 23 грудня обговорювався проект держбюджету на 2015 рік. У ньому закладені такі макрофінансові показники: доходи - 475 млрд грн, витрати - 527 млрд грн, скорочення ВВП на 4,3%, прогноз інфляції - 13,1%. А ось підвищення мінімальної зарплати і пенсій не передбачається до кінця року.