Уряд підвищує субсидію на тверде паливо і скраплений газ

Кабінет Міністрів України планує підвищити грошові субсидії домогосподарствам на утеплення будинків і приготування їжі з допомогою твердого палива і скрапленого газу
Depo.Гроші
8 серпня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Так, уряд підвищив граничні показники вартості твердого палива до 2 тис. грн на одну тону (на 23% більше, ніж було) та до 200 грн на один балон скрапленого газу, передає depo.ua.

Таким чином, за словами міністра соцполітики Андрія Реви, якщо раніше домогосподарство отримувало 3 тис. грн на 2 тони вугілля, то тепер - 4 тис. грн.

Зі слів міністра, для фінансування цих заходів треба збільшити розмір субвенції з державного бюджету на 1,3 млрд грн, що доведе загальний обсяг субвенції на ці цілі до 2,5 млрд грн.

Близько 450 тисяч сімей, які вже отримали пільги і субсидії в 2016 році, зможуть отримати доплату в зв'язку з підвищенням пільг і субсидій.

Витрати будуть забезпечені за рахунок перерозподілу коштів на субсидії, які накопичилися на рахунках підприємств, що надають послуги з результатами опалювального сезону 2015-2016 років завдякий теплій зимі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші