Укрзалізницю очолить популярний польський рокер

Польського топ – менеджера та популярного фронтмена рок-бенду Войцеха Бальчуна запрошено на посаду генерального директора ВАТ "Укрзалізниця"
Depo.Гроші
12 квітня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

Комісія при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств вибрала на посаду генерального директора ВАТ "Укрзалізниця" поляка Войцеха Бальчуна, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, передає depo.ua з посиланням на "Економічну правду". 

За його словами на посаду директора УЗ претендував 31 чоловік.

За словами, Абромавичуса Бальчун молодий, але суперуспішний керівник ряду найбільших польських підприємств.

"Спочатку він добре виявляв себе керівником найбільшого польського банку PKOBP, а потім досяг кар'єрних висот, очолюючи польську залізницю PKP Cargo", - заявив міністр.

За його словами, там він провів масштабну реорганізацію системи управління,
автоматизацію, і вивів компанію з 100 мільйонів злотих збитків до 500 мільйонів злотих прибутку.

"Взяв застарілу компанію, провів глибоку трансформацію, в результаті вивів компанію на IPO і пішов на заслужений відпустку", - додав Абромавичус.

За словами міністра, Бальчун є польским Святославом Вакарчуком і є лідером найуспішнішого рок-бенду в Польщі.

На даний момент він вже чотири роки очолює наглядову раду польських авіаліній Lot. Він не раз обирався в якості кращих топ-10 і топ-20 керівників Польщі.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус підтримав принципи формування Кабміну, сформульовані главою Міністерства фінансів Наталією Яресько.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.