Коломойський в облозі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Depo.ua побував під стінами "Укрнафти" й переконався у тому, що дехто вирішив перетворити державну компанію у справжню фортецю
Depo.Гроші
23 березня 2015 12:03
ФОТО: depo.ua
Коломойський в облозі (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Коломойський в облозі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дніпропетровський губернатор-оліграх Ігор Коломойський явно готується до облоги і, незважаючи на те, що закон про акціонерні товариства досі не підписано - і завдяки законопроекту нардепа Віталія Барвиненка буде підписано нескоро - пішов на превентивні заходи безпеки.

Учора під "Укрнафтою" з'явились невідомі озброєні люди та броньований автомобіль. Парадний вхід в приміщення почали загороджувати парканом. В результаті під стінками "Укрнафти" відбулася невеличка сутичка через те, що охорона не дала всюдисущому нардепу від БПП Мустафі Найєму потрапити у приміщення. Після цього до "Укрнафти" приїхав Ігор Коломойський, розповів про небезпеку захоплення "Укрнафти" рейдерами та забрав Мустафу Найєма "на каву".

Наступного ранку журналісти depo.ua провели рекогносцировку місцевості. Біля "Укрнафти" проводилася жвава робота: робочі займалися укріпленням паркану. Щоправда говорити з журналістами ніхто з них не захотів. Тим часом через решітку велися "переговори" між одним з працівників та автоінспекторами, які, як виявилося, розслідували питання появи в центрі міста бронемашини. Було видно, що жодних повноважень у співробітників правоохоронних органів немає, а сам броньований автомобіль спокійно стояв у внутрішньому дворі.

Досить активно реагували на те, що відбуваються пішоходи: вони підходили до журналістів та запитували, про ситуацію з "Укрнафтою".
"Передайте Коломойському, хай ще й вікна заґратує, а то бандити пролізуть", - з посмішкою звернулася до нашого журналіста жіночка бальзаківського віку.
Правда, бандитів видно не було, як і озброєних бійців, які вчора стояли під будинком "Укрнафти"...

Фото: Кіріл Чуботін / depo.ua