Українцям підвищили тарифи на холодну воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила постанову про підвищення тарифів на холодну воду
Depo.Гроші
16 червня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua
Українцям підвищили тарифи на холодну воду
Українцям підвищили тарифи на холодну воду

Голова Нацкомісії Дмитро Вовк зазначив, що основними причинами підвищення тарифів назвав зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Суми конкретних ставок тарифів різнитимуться в кожному окремому випадку і залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, в структурі тарифів, від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

Нагадаємо, за даними НКРЕКП, близько 35-55% у структурі тарифу на холодну воду становить електроенергія. У зв’язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

При цьому, ранішу у Київводоканалі заявляли, що у Києві здорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня та складе 30 відсотків. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12-ти грн за кубометр для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.

Крім того, нещодавно НКРЕКП ухвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване постачання гарячої води для потреб населення до 63-78 гривень за кубометр.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші