Україна запропонувала Росії вигідніші умови реструктуризації, - Bloomberg

Україна в рамках реструктуризації заборгованості за єврооблігаціями на $18 млрд запропонувала власникам "коротких" облігацій пріоритетне право отримання нових бондів з більш ранніми термінами погашення
Depo.Гроші
28 вересня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Bloomberg.

За даними агентства, Україна запропонувала обміняти єврооблігації на 500 мільйонів доларів, з погашенням у вересні, і номіновані в євро бонди з погашенням у жовтні, на нові папери з погашенням в 2019 році. Це відповідає вимогам групи кредиторів, які володіють не менше 25% випуску облігацій.

При цьому, власники 12 інших серій цінних паперів, включених до реструктуризації, в тому числі тримач "російських" бондів на 3 мільярди доларів з погашенням у грудні, отримають нові цінні папери з погашенням з 2020 по 2027 роки.

Раніше агентство повідомляло, що власники "коротких" євробондів України, чергова виплата за яким планувалася 23 вересня, не згодні з деякими умовами реструктуризації, схваленим Комітетом кредиторів та українським парламентом.

Нагадаємо, що 17 вересня Верховна Рада прийняла пакет законів щодо реструктуризації частини державного боргу, а 18 вересня президент України Петро Порошенко підписав їх.

22 вересня Кабінет Міністрів розпочав процедуру реструктуризації державного боргу України.

 Голова Мінфіну Антон Силуанов заявив, що Росія вимагає вирішення в двосторонньому порядку питання реструктуризації боргу України на $3 млрд і очікує погашення цього кредиту до кінця року 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.