Україна відкриє додаткові автомаршрути в Італію

Україна домовилася з Італією про відкриття трьох додаткових пасажирських автомаршрутів, ще п'ять планується відкрити найближчим часом
Depo.Гроші
10 липня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, передає depo.ua.

Згідно з повідомленням, даних домовленостей було досягнуто за підсумками засідання українсько-італійської комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яка пройшла в Римі 7-8 липня.

"У результаті переговорів українсько-італійська змішана комісія погодила відкриття трьох нових регулярних сполучень: Пескара - Луцьк, Рим - Львів, Пескара - Львів. Ще п'ять маршрутів домовилися розглянути і затвердити в процесі листування", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що, незважаючи на скорочення перевезень між країнами через економічну та політичну ситуацію в Україні, кількість регулярних пасажирських маршрутів між Україною та Італією за п'ять років збільшилася до майже 40 в 2015 році проти 17 у 2011 році.

Під час переговорів перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер зазначив, що з початку року українські перевізники вже використали більшу частину дозволів річної квоти. На його думку, це зумовлено тим, що на даному етапі автомобільні перевезення є найбільш дешевим видом перевезень порівняно з іншими видами транспорту.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.