Україна поновлює експорт електрики до Білорусі

Україна підтримала пропозицію білоруських колег щодо відновлення роботи українсько-білоруської робочої групи зі співробітництва у сфері енергетики
Depo.Гроші
6 червня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua

Це сталося під час зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика із першим заступником міністра енергетики Республіки Білорусь Леонідом Шенцем, передає depo.ua з посиланням на офіційний сайт Кабміну.

"Сподіваюся, що робота зазначеної робочої групи сприятиме вирішенню проблемних питань та подальшому взаємовигідному співробітництву сторін", - сказав Насалик.

Одним із важливих питань, обговорених під час зустрічі, є поновлення експорту електроенергії з України до Білорусі, який було тимчасово призупинено з листопада 2014 року.

За словами міністра, поновлення експорту дозволить збільшити навантаження енергоблоків українських АЕС, а також частку атомної генерації у структурі виробництва та зменшити собівартість електроенергії в Україні.

"Крім того, сторони визначили, що постачання електроенергії здійснюватиме Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 23 травня міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик запропонував з 1 червня почати експорт електроенергії в Білорусь і Молдову.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.