Україна і Польща створять спільне оборонне підприємство

ДК "Укроборонпром" та польська "Lubawa S.A." створять спільне підприємство з оборонної проимсловості
Depo.Гроші
3 вересня 2015 20:41
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в Меморандумі, який сторони підписали в рамках участі української делегації у Міжнародній виставці MSPO-2015, повідомляє depo.ua

"Західний досвід - українські потужності: така ідея створення на базі одного з підприємств Державного концерну "Укроборонпром" спільного підприємства з польською компанією "Lubawa S.A.", - інформує прес-служба "Укроборонпрому".

За словами гендиректора концерну Романа Романова, об'єднання виробничого та наукового потенціалу "Укроборонпрому" і "Lubawa S.A." дозволить підвищити якість вітчизняної продукції, а також буде посилювати співпрацю між двома країнами. 

Він зазначив, що співпраця з польською компанією дозволить створити перше в Україні державне підприємство спільно із західними партнерами. Планується, що на вітчизняних виробничих потужностях розмістять сучасні технології, обладнання та нададуть усі необхідні початкові матеріали.

Зі свого боку гендиректор "Lubawa S.A." Марчін Кубіца зазначив, що компанія має величезний досвід в передачі своїх технологій. "Наша мета - створити спільне підприємство, яке буде працювати саме в Україні, продукція якого буде працювати як для українського ринку, так і для світової арени", - сказав він.

Сьогодні вже завершується розробка бізнес-плану, а запуск виробництва планується вже наступного року. Напередодні делегація "Укроборонпрому" відвідала усі виробничі майданчики "Lubawa S.A." в Польщі, вивчила ринки збуту та отримала відгуки від сьогоднішніх замовників її продукції.

Польська компанія "Lubawa S.A." спеціалізується на виробництві багатоцільового камуфляжу для Збройних сил країн НАТО, її продукція користується попитом на більш ніж 40 ринках світу.

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші".