Україну чекає ще три роки падіння економіки

Кабінет міністрів України допускає, що показник інфляції в 2015-му році буде на рівні 42,8%. Розглядаючи основні макропоказники, виходячи з трьох сценаріїв (сценарій 1, сценарій 2 та сценарій 3), на 2015 рік прогнозується падіння ВВП на рівні 5,5%, 8,6% і 11,9% відповідно
Depo.Гроші
13 березня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua
Україну чекає ще три роки падіння економіки
Україну чекає ще три роки падіння економіки

У 2016 році ВВП прогнозується на рівні зростання на 2%, падіння на 2,5% і падіння на 7%, в 2017 році - зростання 3,5%, 1% і падіння на 3% відповідно.

Експерти - управлінці говорять про те, що особистісний фактор керівників та їхній емоційний настрій буде грати ключову роль для виживання компаній у наш час.

Як зазначає Альона Жупікова, генеральний директор компанії KA Group - оператора бізнес-заходів преміум-класу: «Сьогодні від готовності топ-менеджменту українських компаній діяти в умовах турбулентності залежить економічне майбутнє країни. На даному етапі нашому бізнесу необхідні розвиваючі програми, спрямовані на регулювання поведінкових моделей під час кризи, практичні кейси з рекомендаціями від ефективних управлінців з міжнародним досвідом і ми активно залучаємо в Україну таких фахівців».

Враховуючи прогноз економічного та соціального розвитку України на 2015-2017 роки, 24 березня 2015 року, в Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ-Київ) вул. Шулявська, 10/12-В., Компанія KA Group за підтримки партнерів, у складі яких ЗМІ-партнер depo.ua, влаштовує авторський майстер-клас мотиваційного спікера Найджела Ріснера на тему: «Роль лідера в епоху постійних змін. Як перейти від бачення до перемоги, від місії до майстерності?»

Про спікера. Найджел Ріснер є СЕО № 1 і Спікер року 2001-2010 за версією Академії СЕО. Регулярно виступає більш ніж на 150 конференціях в рік, в 20 країнах світу. Його клієнтами вже стали такі світові компанії, як: PFIZER, Bayer, Glaxosmithkline, HSBC, Citibank, Barclay's, ING, Aegon, AXA, ASDA, Sainsbury's, M & S, T-mobile, Deloitte, BP і багато інших. Найджел є одним із 6 спікерів Європи, удостоєних престижної премії Professional Speaking Award of Excellence. Його бестселери «Код удару», «Зоопарк навколо нас», «Ваш зі старту» і «Десять голів».

Як зазначила учасник попереднього майстер класу, Олена Макеєва, керуючий партнер аудиторської фірми «Аксьонова та партнери»: «Неймовірно харизматичний Найджел Ріснер - прекрасний приклад справжнього лідера. Головне, що дасть Вам справжній лідер - це натхнення - почати думати і діяти інакше. Лідерству потрібно вчитися виключно у лідерів».

Детальна інформація:

 //www.kagroup.com.ua/nigel-risner/

тел +38 (044) 374 00 94