Україна повернула Криму електроенергію

Електропостачання міст Криму після масштабного відключення повністю відновлено, система працює в штатному режимі
Depo.Гроші
1 вересня 2014 10:48
ФОТО: depo.ua
Україна повернула Криму електроенергію
Україна повернула Криму електроенергію

Про це повідомила в понеділок, 1 вересня, компанія «Крименерго», передає ДеПо з посиланням на ИТАР-ТАСС.

«Було відключення, але зараз ми знову підключені до України», - сказали в диспетчерській службі компанії. Причини перебоїв з електроенергією там не пояснили.

У свою чергу, виконувач обов'язків глави невизнаної Республіки Крим Сергій Аксьонов заявив журналістам, що Україна поки що не відновила перервані поставки електроенергії. «Обіцяють відновити до 20:00. Якщо не відновлять, справимося своїми силами», - цитує агентство слова Аксьонова.

Він уточнив, що наразі діє лише одна з чотирьох ліній електропередачі, за якими електроенергія надходить до Криму. При цьому він заявив, що електропостачання Криму повністю відновлено, переважно за рахунок власних джерел. Аксьонов спрогнозував можливі віялові відключення до вечора понеділка.

Він заявив, що керівництво Криму розгортає аварійну систему електрогенерації, після початку роботи якої регіон буде практично повністю забезпечений електроенергією власного виробництва.

Масштабне відключення електроенергії в Криму відбулося 31 серпня приблизно о 22:00. Без світла залишилися великі міста півострова - Керч, Коктебель, Ялта, Севастополь і деякі околиці Сімферополя. У «Крименерго» повідомили, що це сталося через обмеження подачі електроенергії з України.

Нагадаємо, Росія анексувала Крим за результатами так званого «референдуму» 16 березня 2014 року.