Україна хоче стати логістичним коридором Китай-ЄС

Перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запропонував уряду Китайської Народної Республіки прокласти територією України логістичний коридор до ЄС

Про це повідомив Кубів на Другому міжнародному форумі "Один пояс - один шлях" у Пекині, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Кращий підхід для подальшого зведення китайського експреса до Європи, про який говорить уряд КНР, - це створення маршрутів територією України. Ми пропонуємо китайським колегам спільний проектний портфель: розвиток портової інфраструктури, об'єктів альтернативної енергетики, будівництво автомобільних доріг і мостів, розвиток об'єктів залізниці і аеропортів, високі технології, співпрацю в аерокосмічній сфері, переробці агропродукції", - сказав він.

Кубів також додав, що китайські фахівці провели консультації з українськими колегами щодо участі України і КНР в розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, що забезпечить доставку вантажів з Китаю до країн ЄС.

"Україна готова запропонувати вигідні транспортні маршрути територією України для сполучення Китаю з країнами Європи, а також налагодити кооперацію між підприємствами України і Китаю з подальшою реалізацією продукції на ринках ЄС. Ми також готові розвивати співпрацю з модернізації української промисловості та створювати спільні виробничі потужності. Фактично йдеться про створення основ для розвитку торгового і промислового коридору Китай-Україна-ЄС ", - зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, 16 квітня повідомлялося, що Китай та Україна планують у майбутньому співпрацювати в галузі атомної енергетики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна